Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54470
Stary 10.03.2012, 18:11
może i możnaby go zostawić, ale nie za taką gażę... jak chce 100tys Euro na rok to nie ma sprawy
Biton to maks. 500tys Euro.
Nunez 400tys.
To są ceny realne i więcej na pewno nie warto za nich płacić.
Szkoda Małeckiego bo takie Turasy mogłyby za niego dać nawet 2 miliony. Ale jak zwykle my nie umiemy interesów robić. Cupiał szasta kasą jak Abramowicz tylko jej nie daje.
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 10.03.2012 o godz. 18:14.
Odpowiedz cytując