Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54469
Stary 10.03.2012, 18:09
K4millo napisał(a):Wyświetl post
Lamey jest zbyt wolny i za mało zwrotny żeby grać jak nowoczesny boczny obrońca. Jego jedynym atutem jest gra w powietrzu, ale to bardziej by mu się przydało jakby grał na środku. Do słabej drużyny, która wiekszość czasu się broni może by się nadawał, natomiast do Wisły która ma grac ofensyywnie się nie nadaje.
Pomimo tego ma świetną technikę (przyjęcie, strzał, dośrodkowanie). Pytanie, co jest dla nas lepsze: nieokrzesany drewniak jak Cikos z dośrodkowaniem w aut, czy jednak mniej wydolny i starszy, ale - piłkarz.
Jeżeli stać nas na kontrakt Lameya, to ja bym go jeszcze rok zostawił.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując