K4millo napisał(a):

|
Lamey jest zbyt wolny i za mało zwrotny żeby grać jak nowoczesny boczny obrońca. Jego jedynym atutem jest gra w powietrzu, ale to bardziej by mu się przydało jakby grał na środku. Do słabej drużyny, która wiekszość czasu się broni może by się nadawał, natomiast do Wisły która ma grac ofensyywnie się nie nadaje.
|
Pomimo tego ma świetną technikę (przyjęcie, strzał, dośrodkowanie). Pytanie, co jest dla nas lepsze: nieokrzesany drewniak jak Cikos z dośrodkowaniem w aut, czy jednak mniej wydolny i starszy, ale - piłkarz.
Jeżeli stać nas na kontrakt Lameya, to ja bym go jeszcze rok zostawił.