Jako kibic Wisly serce mi po cichu podpowiada ze jest jeszcze szansa na tytul bynajmniej matematyczna...ale realistycznie patrzac a nie przez rozowe okulary to w tym roku MP jest juz po za zasiegiem. Trzeba walczyc w PP zeby dostac sie do LE.
Niestety Legia gra regularnie i to Ona zdobywa pkt i to Ona jest liderem i to Ona ma na ten moment najwieksze szanse na MP choc jak wszyscy wiemy ta liga jest tak porabana ze wszystko moze sie zmienic o 180 stopni...
Cytat:
|
To byl oficjalny stadion Podbeskidzia?
|
A niby jaki ?

od dawien dawna wiadomo na jakim stadionie graja