Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19241
Stary 10.03.2012, 17:58
Jako kibic Wisly serce mi po cichu podpowiada ze jest jeszcze szansa na tytul bynajmniej matematyczna...ale realistycznie patrzac a nie przez rozowe okulary to w tym roku MP jest juz po za zasiegiem. Trzeba walczyc w PP zeby dostac sie do LE.
Niestety Legia gra regularnie i to Ona zdobywa pkt i to Ona jest liderem i to Ona ma na ten moment najwieksze szanse na MP choc jak wszyscy wiemy ta liga jest tak porabana ze wszystko moze sie zmienic o 180 stopni...
Cytat:
To byl oficjalny stadion Podbeskidzia?
A niby jaki ? od dawien dawna wiadomo na jakim stadionie graja
Ostatnio edytowane przez Ivory1906 : 10.03.2012 o godz. 18:01.
HONDA - THE WAY OF LIFE
Odpowiedz cytując