DeadOrAlive napisał(a):

zabawiłem się dzisiaj w wnikliwego obserwatora meczu Górnik - Lechia.
Zauważyłem dwóch zawodników, którzy są w naszym zasiegu finansowym i być może skusiliby się na grę w Wiśle 
Nakoulma (Górnik) i (!) Jakub Kosecki ( Lechia ). Być może warto podjąć z nimi rozmowy, bo uważam, że za rozsądne pieniądze mogliby do nas przejść.
|
Mudżin poza zasięgiem finansowym zdecydowanie, a Kosecki jest graczem Legii, więc sprawa rownież jest jasna.