szprotson napisał(a):

hmm to już coś.
ale np dokładniej :
Stowarzyszenie nie ma nigdzie informacji o statucie. Czy jest to juz powód by odwołać zarząd ?
Imho jest to działanie na szkode stowarzyszenia.
I jak można odwołać zarząd ?
|
Żeby zarejestrować Stowarzyszenie trzeba załączyć oryginał Statusu podpisanego przez Zarząd Stowarzyszenia - nie ma możliwości że Stowarzyszenie jest zarejestrowane w Sądzie i nie ma Statutu.