kacpergawlo napisał(a):

|
Jeden z najgłupszych postów tego forum.
|
Twój jest głupszy, a to chyba osiągnięcie warte wzmianki. Jego przynajmniej miał jakiś sens (choć był nie na temat), ale ty - poskładałeś co tam udało Ci się wyczytać w weszło i...
No właśnie. I co z tego wynika? Że Ci gul skacze? Myślisz że kogoś tutaj to obchodzi?
To jest temat transferowy. Rozumiem gdybyście dyskutowali o tym, ile klub straci na tym jak Basałaj dał dupy przy negocjacji kontraktu z Małeckim - to by było mniej więcej na temat. Albo - jak ściągnąć do Wisły za darmo piłkarza równie dobrego co Patryk, który na dodatek zgodzi się zarabiać takie grosze jak on.
Tematy na miejscu, nawet bardzo - biorąc pod uwagę jaki exodus czeka nas na koniec sezonu.