Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12561
Stary 10.03.2012, 15:13
Marzyłby mi się atak Jeleń - Brożek. Pierwszemu kończy się kontrakt, a drugi na wypożyczeniu w Celticu też niewiele gra. Dobrze skonstruowany kontrakt (np. kwota odstępnego na poziomie półtora miliona euro) mógłby skłonić któregoś z nich do powrotu. Ostatnio w swoich klubach nie radzą sobie zbyt dobrze. Na naszą ligę taki atak byłby bardzo dobry. Jeżeli chodzi o puchary też byłaby to lepsza jakość.

Przy sprzedaży Meliksona mam nadzieję, że ściągniemy od razu jakiegoś następce. Z polskiej ligi realnie to chyba tylko Mila, albo Traore. Zawsze można spróbować złożyć ofertę Stiliciowi.

Trzeba także obserwować stale kadry młodzieżowe zarówno nasze jak i innych krajów. O ile na Bałkanach byłoby ciężko to Słowacja, Czechy, Białoruś już niekoniecznie. Drużynę musimy budować wreszcie w oparciu o perspektywicznych piłkarzy. Doświadczeni gracze (jak Iliev) też są ważni , ale na nich się nie zarobi na transferze. O ile pamiętam wspomniany Bednarz ma kontakty w tych krajach. Jednak wolałbym, żeby nie zastąpił on Stana, ale był co nawyżej jego pracownikiem (wicedyrektor np.). Stan obserwując Teplice nie ściągnąłby Jirsaka tylko Dżeko.

Jeszcze sprawa obrony. Z polskich piłkarzy ocierających się o kadrę umowy kończą się: Głowackiemu, Celebanowi, Wojtkowiakowi, Boenischowi. Warto byłoby spróbować któregoś wyciągnąć.
Odpowiedz cytując