Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#305
Stary 10.03.2012, 14:32
nemox007 napisał(a):Wyświetl post
On zostawia więcej serca na boisku i więcej gra niż jego pozostałych 6-7 kolegów
No tak, ale mało ludzi to zauważa. Jak Garguła raz celnie kopnął w bramke i padł gol to wszyscy go kochali, a Wilk w każdym meczu gra na dobrym poziomie, ma sporo odbiorów tyle, że takie rzeczy ciężej zauważyć.
Odpowiedz cytując