nemox007 napisał(a):

|
On zostawia więcej serca na boisku i więcej gra niż jego pozostałych 6-7 kolegów
|
No tak, ale mało ludzi to zauważa. Jak Garguła raz celnie kopnął w bramke i padł gol to wszyscy go kochali, a Wilk w każdym meczu gra na dobrym poziomie, ma sporo odbiorów tyle, że takie rzeczy ciężej zauważyć.