Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54456
Stary 10.03.2012, 13:39
kubawislak napisał(a):Wyświetl post
Mało Ci Jaliensa i Lameya?
Mi mało.

Ostatnie 4 mecze Jaliensa to PROFESURA. Lamey nie gra źle, kiedy gra. Utarło się że jest kolegą Maaskanta i Valckxa, dlatego gra i od razu jest chujowy. Nie jest.

Sam chciałbyś takiego Ljuboję, Novo czy Blanco. Oni robią różnicę. Takich potrzebujemy też my.
Odpowiedz cytując