kubawislak napisał(a):

|
Mało Ci Jaliensa i Lameya?
|
Mi mało.
Ostatnie 4 mecze Jaliensa to PROFESURA. Lamey nie gra źle, kiedy gra. Utarło się że jest kolegą Maaskanta i Valckxa, dlatego gra i od razu jest chujowy. Nie jest.
Sam chciałbyś takiego Ljuboję, Novo czy Blanco. Oni robią różnicę. Takich potrzebujemy też my.