Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54455
Stary 10.03.2012, 13:34
Iskander napisał(a):Wyświetl post
Myśle że TSW powinna zmienić dotychczasową politykę transferową. Po sprzedaży Meliksona i kilku innych graczy zostanie ok. 2,5- 3mln €. Zamiats ściągać szrot płacąc odstępne 300-400k, sprowadzić za darmo uznane nazwiska którym kończą się kontrakty. Za te pieniądze może być 4 super graczy jak na Polskę. Oznacza to oczywiście rozwarstwienie płacowe w klubie.
Mało Ci Jaliensa i Lameya?
Cytat:
Wolę być traktowany, jako zacofaniec z ciemnogrodu, niż, jako europejczyk i patrzyć, jak na legalu dwóch pedałów się liże na rynku.
Zakaz pedałowania!
by M-M


WISŁA!
Odpowiedz cytując