Iskander napisał(a):

|
Myśle że TSW powinna zmienić dotychczasową politykę transferową. Po sprzedaży Meliksona i kilku innych graczy zostanie ok. 2,5- 3mln €. Zamiats ściągać szrot płacąc odstępne 300-400k, sprowadzić za darmo uznane nazwiska którym kończą się kontrakty. Za te pieniądze może być 4 super graczy jak na Polskę. Oznacza to oczywiście rozwarstwienie płacowe w klubie.
|
Mało Ci Jaliensa i Lameya?