Wyświetl pojedynczy post
Boruc
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12558
Stary 10.03.2012, 12:47
GK:
- Pareiko
- [młody gk za małe pieniądze]
- Kurto?
OBR:
- Jaliens
- Chavez
- Jovanovic
- Bunoza
- Czekaj
- Diaz (pod warunkiem że cena nie będzie wygórowana)
- [solidny lewy obrońca (nawet na WT na wysokim kontrakcie, ale żeby prezentował odpowiedni poziom)]
POM:
- Wilk
- Sobolewski
- [środkowy pomocnik]
- Jirsak (przedłużyć kontrakt o rok, bo nie mamy zmiennikow na tę pozycję, a wydatki są niezbędne na inne pozycje)
- Chrapek?
- Melikson / ktoś nowy (jeśli Maor odejdzie)
- Iliev
- [szybki skrzydłowy]
- [ofensywny pomocnik]

ATK:
- Genkov
- Piech
- [młody napastnik]
- Boguski

OUT: Paljic, Kirm, Małecki (wiadomo), Maor? ;/, Garguła, Nunez, Biton, Jovanić, Brud...o kimś zapomniałem?
Odpowiedz cytując