Wyświetl pojedynczy post
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 10.03.2012, 11:20
Dobrze napisałes bo kompletnym bezsensem jest wystawianie dwoch defensywnych ktorzy jedyne co umieja to odbierac pilke a przed nimi napastnika który zyje z podan. Za Nuneza mysle ze w takim meczu powinien zagrac Jirsak mimo ze lepszy nie jest to moze kilka prostopadlych pilek na Bitona by poslal.
Odpowiedz cytując