cfa napisał(a):

|
Tak, masz rację tylko teraz wyróżniający się polak kosztuje fortunę. W cenie Wilka niestety już zbyt wielu zawodników prezentujących ten poziom nie wyrwiemy.
|
Wielu nie, ale my nie wyrwiemy żadnego bo do tej pory nawet nie szukaliśmy. A to różnica szukać i nie znaleźć, nie szukać i nie znaleźć
