Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 10.03.2012, 10:50
Z tyłu, też nie graliśmy lepiej. Lech miał parę setek.

Ale ja bym na razie jeszcze w kontekście Probierza nie przywiązywał największej uwagi do naszej fatalnej gry. Na poprawę przyjdzie jeszcze czas.

Natomiast dochodzą pozytywne sygnały co do Probierza:
1) Jest pozytywnie agresywny jak mówią nasi piłkarze
2) Ma u nich charyzmę
3) Trzyma dyscyplinę w szatni
4) Niemiecki model treningów.
5) Bardzo przywiązuję uwagi do jakości wykonywanych ćwiczeń
6) Jego drużyny mają team spirit.

Moskal raczej tych cech nie miał, z Moskalem byśmy teraz lepiej grali, pewnie pokonalibyśmy Lecha, ale w perspektywie długoterminowej Probierz lepiej rokuje. W takiej już bardzo długiej to nawet lepiej niż Skorża. Skorża to świetny trener ale już się zaczyna gwiazdorstwo, machanie łapami Ljuboji, tak jak u nas Brożków, Małeckiego. To machanie łapami to chyba znak firmowy dreamteamów Skorży.
Odpowiedz cytując