Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#274
Stary 10.03.2012, 10:29
Wynik nas nie satysfakcjonuje. Gra też. Ale wg mnie Probierz ustawił zespół dobrze. Tak - bo Melikson po kontuzji nie mógł grać całego meczu. W pierwszej części spotkania wystawił graczy do walki. Chciał zabiegać Amicę. W drugie części w 60 minucie podwójna zmiana i zmiana taktyki. Teraz mieliśmy atakować.

Ktoś powie - czemu od początku nie grał Melikson z Gargułą i atak pozycyjny? No tak graliśmy z Koroną, Górnikiem na własnym stadionie i 1 kontra rywala i w plecy. Probierz chciał uniknąć sytuacji kiedy to my prowadzimy grę a Amica mając Rudnieva gra z kontry. Zwłaszcza że Melikson czy Garguła w defensywie są słabi.

Tak myślę, chciał zaatakować w końcówce kiedy Amica była już zmęczona.

Natomiast to że mamy małą moc strzelecką z przodu? To fakt i Probierz nie zmieni tego szybko że strzelamy (żenada) statystycznie 1 gola na mecz.

Wg mnie za Moskala przegralibyśmy 1-0 po kontrze Amici i prowadzeniu gry cały mecz, za Probierza jest remis 0-0.
Cudów nie ma ale przynajmniej z tyłu coś gramy lepiej
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując