|
Lepsze rachu ciachu niż tiki taka.
Probierz byłby skończonym kretynem jeśli znów by grał tak samo jak Maaskant i Moskal.
Taka bezproduktywna wymiana podań w środkowej strefie boiska przyniosła mało bramek i dwie dymisje. Wiec chyba dobrze że szuka czegoś co podejdzie pod tych grajków.
MP jest u nas ponad tydzień, wiec trzeba dać mu trochę czasu. Niestety nie miał takiego komfortu by przepracować z drużyną okres przygotowawczy i wybrać optymalne według swojej wizji ustawienie.
|