Acapelo napisał(a):

No cóż mecz w pucharze Polski może mieć niebagatelne znaczenie dla obu drużyn. Moze to być mecz o puchary.
Co do naszej kadry to pocieszające jest jedynie, że Jaliens gra nareszcie na miarę oczekiwań.
Mamy kilku dobrych graczy. Pareiko Chavez Jaliens Jovanovic Wilk Melikson Iliev Genkov się nadają i tyle... Masakra Czekaj Bunoza Boguski Kirm na rezerwie.
No cóż latem zapewne przyjdzie paru za darmo, paru za pieniądze i paru wypożyczonych i wszystko zacznie się od nowa.
O ile zakwalifikujemy się do pucharów.
Pocieszające również, że wydatki na stadion się chyba skończyły więc mógłby teraz Cupiał coś zainwestować nareszcie w drużynę.
Bez kasy daleko nie zajedziemy. Albo zastrzyk z 5 milionów euro albo bedzięmy dalej egzystować.
|
Zgadzam się, puchar Polski to dla obu drużyn być albo nie być. Musimy ograć tych wieśniaków z Poznania. Melikson jest przez wielu gloryfikowany, ale on nic nie gra od wielu spotkań, niech go sprzedadzą bo chyba brakuje mu już motywacji.