Temat
:
[21 kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań - 9 marca, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
zxcv1906zxcv
Junior Member
Od: 03.2012
Offline
#
266
10.03.2012, 08:50
była spora szansa na gonienie czołówki, ale skończyło się jak zawsze. Nie można być mistrzem Polski z bilansem u siebie 5-1-5 ...
zxcv1906zxcv
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zxcv1906zxcv
Znajdź inne posty napisane przez zxcv1906zxcv