Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#264
Stary 10.03.2012, 08:23
Kibicowsko Amica na tle takich ekip jak Górnik czy Ruch wypadła beznadziejnie słabo. Najlepszy był (wg. mnie Górnik potem Ruch). Na śląskie ekipy trzeba było sie dobrze sprężyć a na tą cieniznę ....
Mecz z Legia dla nas będzie już o nic (tzn. prestiż i nic wiecej) a nie o punkty. Zostają tylko derby i mam nadzieje, że kopacze zrozumieją, że nie jest to mecz jak kazdy inny. Ma być 0 pkt. dla garbatych, którzy mają, lecieć pietro niżej.
Odpowiedz cytując