Wojtas napisał(a):

|
A moglismy to przeciez wygrac,za czasow Brozkow to bysmy pyknęli takiego Kuchenkorza z 3:0 dzis nawet bramki nie potrafimy strzelic,ale w sumie to nie ma kto tego zrobic.
|
i to jest nasz problem, brak napastników.
A tym którzy chcieli kupować Bitona za 1.6 mln Euro , gratuluje poczucia humoru