palikot napisał(a):

tak gadacie, jakbyśmy byli świeci
http://youtu.be/uQtCP2Xwsuw
Strasznie dużo gówniarstwa z jednej i z drugiej strony masakra. Doping dzisiaj zajebisty szczególnie w pierwszej połowie. Leszek cienizna totalna... Frekwencja na plus. W końcu ten stadion po raz drugi od bardzo dawna wyglądał jak trzeba.
|
Ty o wczorajszym meczu piszesz?