Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 10.03.2012, 02:20
tak gadacie, jakbyśmy byli świeci
http://youtu.be/uQtCP2Xwsuw

Strasznie dużo gówniarstwa z jednej i z drugiej strony masakra. Doping dzisiaj zajebisty szczególnie w pierwszej połowie. Leszek cienizna totalna... Frekwencja na plus. W końcu ten stadion po raz drugi od bardzo dawna wyglądał jak trzeba.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując