Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
andrzejzb
Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19231
Stary 10.03.2012, 01:16
Krav napisał(a):Wyświetl post
spokojnie, ja tam nadal jestem dobrej myśli - teraz skończyły im sie mecze z bezpośrednimi rywalami, na szczęście z żadnym z nich nie udało im się wygrać. Teraz na wyjeździe mają kolejno: Śląsk, Amica, Dysko, My i Bełchatów - jak dla mnie 4 x w....... i ew. remis z Bełchatowem.Także de facto maja 4 mecze u siebie na ugranie czegoś.

Natomiast mnie szlag trafia za każdym razem, jak sobie pomyśle, że my kuuurwa z nimi wtopiliśmy...
Spokojnie. Jest jeszcze komisja licencyjna. Wicie rozumicie, są kluby z problemami finansowymi... Może się też okazać, że jednak jakiś stadion nie spełnia wymogów - na przykład w Bielsku...
Derby Warszawy tylko na Służewcu
Odpowiedz cytując