Krav napisał(a):

spokojnie, ja tam nadal jestem dobrej myśli - teraz skończyły im sie mecze z bezpośrednimi rywalami, na szczęście z żadnym z nich nie udało im się wygrać. Teraz na wyjeździe mają kolejno: Śląsk, Amica, Dysko, My i Bełchatów - jak dla mnie 4 x w....... i ew. remis z Bełchatowem.Także de facto maja 4 mecze u siebie na ugranie czegoś.
Natomiast mnie szlag trafia za każdym razem, jak sobie pomyśle, że my kuuurwa z nimi wtopiliśmy...
|
Spokojnie. Jest jeszcze komisja licencyjna. Wicie rozumicie, są kluby z problemami finansowymi... Może się też okazać, że jednak jakiś stadion nie spełnia wymogów - na przykład w Bielsku...