-Goral- napisał(a):

Spokojnie, wszystko idzie w dobrym kierunku. Probierz od razu cudów nie zrobi.
Chyba nikt nie chce zauważyć ale ostatnio słabo gra Melikson czy to w rewanżu ze Standardem czy dzisiaj.
Gra zbyt nonszalancko, dużo strat, niecelnych podań, niestety.
|
Sygnalizowałem to wcześniej. Wynika to z tego ze on wie iz odejdzie i na tym sie skupia. W kazdym razie nie stanowi juz wartosci dodanej.
Z drugiej strony nie wiem na podstawie czego można go nieźle sprzedac. W pucharach w sumie nic nie grał a jak już to średnio się pokazał. W lidze to samo,no chyba ze te kilka spotkań zaraz po jego transferze. ale od tego czasu nie przypominam sobie aby cos dobrego chociaz zagrał ?