-Goral- napisał(a):

Spokojnie, wszystko idzie w dobrym kierunku. Probierz od razu cudów nie zrobi.
Chyba nikt nie chce zauważyć ale ostatnio słabo gra Melikson czy to w rewanżu ze Standardem czy dzisiaj.
Gra zbyt nonszalancko, dużo strat, niecelnych podań, niestety.
|
a to Nas powinno cieszyć akurat, może nikt go nie kupi od Nas i zostanie jeszcze sezon