Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 10.03.2012, 00:39
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Było dziś bardzo dobrze pod względem kibicowskim. Oczywiście odnoszę to do poprzednich meczy...i zawsze moze być lepiej.
Gra lepsza w drugiej połowie, oczywiście wynik rozczarował.

Już wiemy, ze możemy spokojnie kibicować Slaskowi odnośnie walki o MP.
No to możesz się przygotować na podobne emocje, bo grają nie lepiej od nas.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując