|
Było dziś bardzo dobrze pod względem kibicowskim. Oczywiście odnoszę to do poprzednich meczy...i zawsze moze być lepiej.
Gra lepsza w drugiej połowie, oczywiście wynik rozczarował.
Już wiemy, ze możemy spokojnie kibicować Slaskowi odnośnie walki o MP.
|