|
Marszałek ma racje,cieszcie się z gry Meliksona bo to jego ostatni sezon w Wisełce,niestety albo stety dla niego on jest kilka klas wyżej niż ta liga,on ma jeszcze szanse na duży sukces w klubach grających rok w rok w Champions League
Co do gry bardzo źle to wygląda miejmy nadzieję że chociaż ten Puchar Polski padnie naszym łupem bo inaczej to będzie bardzo przykry rok dla kibiców Wisły
3 Zmiany trenerów o czymś świadczą,prezes Cupiał popełnia te same błędy,w wiśle nie ma stabilizacji,nie ma szkolenia,z marketingiem też nie najlepiej
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 10.03.2012 o godz. 00:35.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|