Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 10.03.2012, 00:07
A ja powiem tak: nie graliśmy źle, patrząc z czysto sportowego punktu widzenia z Lechem mieliśmy prawo zremisować. Nie w meczu z Lechem czy Legią zaprzepaszcza się puchary czy mistrzostwo. Bezcenne punkty pojechały z Reymonta do Kielc, Zabrza, Gdańska, na Konwiktorską czy do Bielska - Białej.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując