Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 10.03.2012, 00:01
Z tej maki chleba nie bedzie,zostawic jedyne solidne fundamenty jak Melikson ,Wilk,Chavez,Pareiko a reszte pogonic w lecie.
Mecz tak jak ktos pisał piłkarsko beznadziejny,Biton dzis jak dziecko we mgle....

Za to na energie czysto kibicowską mysle nie mozna bylo narzekać ,patrzac z perspektywy G3.
Zachowania gości można sie bylo spodziewac , latało chyba wszystko co moglo latac,od petard na poczatku po spłuczki od kibla,papier i bumerangi z metalowych przykrywek od koszy na śmieci.

Ktos tu pisal,ze nie bylo nas w ogole słychac -widocznie kwestia ustawienia mikrofonoow ,na zywo mysle ze az tak zle dzis nie bylo.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując