Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 10.03.2012, 00:00
Probierz zamiast Jirsaka powinien wpuścić Szewczyka. To chyba jedyne zastrzeżenie do Probierza, bo on tak ma słuszne alibi (chociaż Moskal też je miał i nikt się z tym nie liczył) - nie on dokonywał tych transferów. Przecież już wtedy Wisła grała z przewagą. Widać było w kilku sytuacjach, że po centrze brakowało zawodników w polu karnym. Pomocników już było kilku - Iliev, Melikson, czy Garguła. A tak ogólnie, to już wiele w ostatnich miesiącach było napisane, więc nie trzeba tego powtarzać po raz tysięczny. Słabi piłkarze z zagranicy.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 10.03.2012 o godz. 00:04.
Odpowiedz cytując