Wyświetl pojedynczy post
Zizou1906
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 09.03.2012, 23:54
Narzekać to wy potraficie,a najbardziej komentarze osób od godziny 22:20 do 23:00 którzy mecz oglądali w domach i mają najwięcej ALE !
Rozumie wasze pretensje ,ale z Wisła jest się na dobre i na złe i nie rozumie jak można przychodzić na stadion tylko ze względu na ich grę;|
Bawcie się dalej na forum w wieczne pretensje...
Odpowiedz cytując