Wyświetl pojedynczy post
FRANTIC
Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 09.03.2012, 23:52
Piłkarsko Wisły nie ma, kiedy wrócą czasy kiedy u siebie będziemy wozić wszystkich, kiedy? Aż się płakać chce jak się to widzi, jak to jest możliwe że Wilk nie potrafi oddać jednego celnego strzału? Jest tragedia i nikt mi nie powie, że coś wyglądało dobrze.... Dobrze, że na trybunach poziom jest na Ligę Mistrzów i ludzie mają ochotę mimo wszystko jeszcze przychodzić bo dla piłkarzy to chyba ostatni desperaci
TYLKO WISŁA !
Odpowiedz cytując