Temat
:
[21 kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań - 9 marca, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
maqz
Junior Member
Od: 11.2011
Skąd: Skandynawia
Offline
#
210
09.03.2012, 23:39
Wilk, z całym szacunkiem do niego, przejął się chyba ostatnimi meczami Wisły , w którym strzałów było jak na lekarstwo..
maqz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maqz
Znajdź inne posty napisane przez maqz