Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 09.03.2012, 23:38
Mecz kibicowsko był zajebisty. Dawno nie było takiej energii.
Piłkarsko bieda, ale tego można się było spodziewać, ta drużyna skończyła się dawno temu w Nikozji. Szkoda.

Dziś Biton odpowiedział dlaczego:
a) trenerzy stawiają na Genkova
b) go nie wykupimy

Trzeba bardzo serio potraktować Puchar Polski.
Ostatnio edytowane przez Krotochwila : 09.03.2012 o godz. 23:49.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując