|
Mecz kibicowsko był zajebisty. Dawno nie było takiej energii.
Piłkarsko bieda, ale tego można się było spodziewać, ta drużyna skończyła się dawno temu w Nikozji. Szkoda.
Dziś Biton odpowiedział dlaczego:
a) trenerzy stawiają na Genkova
b) go nie wykupimy
Trzeba bardzo serio potraktować Puchar Polski.
Ostatnio edytowane przez Krotochwila : 09.03.2012 o godz. 23:49.
|