lorddavy napisał(a):

|
Jedyny pozytyw meczu to Junior Diaz, grający już od dłuższego czasu na naprawdę wysokim poziomie. Co z tego skoro jest tylko wypożyczony...
|
Uświadom mnie proszę w którym momencie Diaz zagrał dobrze? Bo wg mnie to gra bocznego obrońcy raczej tak wyglądać nie powinna, nie kojarzę żadnego ofensywnego wejścia Diaza ... żadnego.
Iliev to naprawdę znakomity zawodnik, jednak po minięciu jednego dwóch lechitów nie bardzo miał do kogo podać.
Najważniejsza sprawa to fakt że naszym piłka (ten okrągły przedmiot) ewidentnie przeszkadza w sprawnym poruszaniu się po murawie. Podania są jakieś flegmatyczne tak jakby zawodnicy byli "posrani" że czasem coś nie wyjdzie i w praktyce 80% zagrań jest totalnie przypadkowych.
Gdzie schematy gry skrzydłami? Boczny obrońca za plecy pomocnika dostaje piłkę wrzutka na NAPASTNIKA czy wycofanie przed pole karne STRZAŁ i coś się dzieje. Proste podstawowe zagrania, ale nie dla Naszych chłopaków ... Niestety. Oby ugrać jakieś puchary w tym sezonie.
