Cytat:
|
To jak taki przykładowo Wilk, nie odmawiając mu waleczności, jest słaby technicznie to jest po prostu coś strasznego.
|
To jest coś strasznego jak piłkarz którego rolą jest odbieranie piłki, zaczyna lutować ze średnio przygotowanych pozycji podczas gdy na boisku są tacy zawodnicy jak Jirsak, Melikson, Garguła, Biton. Rozumiem niech strzela po to aby nie było kontry, ale w momencie kiedy trzeba strzelić gola i jest kilku innych piłkarzy którzy mogą zrobić to lepiej, generalnie przygotować akcje. Nie kojarze Wika z bramek z dystansu ani jakiś super uderzeń dlatego uważam że nie powinien tego robić. Tutaj były chyba takie sytuacje ze 3,4.
Mimo ogromnego szacunku dla umiejetnosci strzelickich Dudu to z 2 napastników teraz dochodzę do wniosku że nasz defensywny napastnik daje więcej drużynie niż Biton.