Mogłeś sobie darować,Legia nie raz w ten sam sposób się zachowała,to niestety kultura co po niektórych

Brawo dla kibiców Wisły,nie dali się sprowokować
Kibice Amiki Poznań są dokładnie tacy sami jak żydów z kałuży
90 minut wyzwisk na przeciwnika a jak co do czego to szybko ich nie ma
PS:Jak tak dalej pójdzie to możemy zapomnieć o pucharach
Mam nadzieję że Puchar Polski w tym roku będzie nasz bo w lidze z 20 golami w 21 meczach nie ma czego szukać
Tak swoją drogą życzę całemu Lechowi Poznań wszystkiego najgorszego