Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 09.03.2012, 23:24
Powinniśmy ten mecz wygrać. Z przebiegu spotkania tak wynikało.

Nie rozumiem jak to jest, że goście grają 20 lat w piłkę, nie pierwszy raz przychodzi im nacierać na zaparkowany autobus (od 60 minuty) i nie potrafią strzelić gola. Zadziwiające.
Odpowiedz cytując