Temat
:
[21 kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań - 9 marca, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Baldur80
Junior Member
Od: 02.2012
Skąd: Warszawa/Oakham UK
Offline
#
194
09.03.2012, 23:22
Szkoda bo mialem nadzieje ze pojedziecie z pyrusami. Mecz byl ciekawy nawet bardzo ciekawy. Wydaje mi sie ze to czego brakuje Wisle to kilku graczy ktorzy byli by mocno zwiazani z klubem (Polacy) a nie stado wyrobnikow za kase.
Pozdro.
Baldur80
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Baldur80
Znajdź inne posty napisane przez Baldur80