Quorth napisał(a):

|
k...a mać wyczyszczenie składu to jedyny ratunek dla ?Wisły z tymi partaczami ani Ferguson ani Guardiola nic by nie osiągnęli.
|
W lecie troche szrotu odejdzie, przyjdzie nowy szrot bo na nikogo innego nas nie stac. Zmienia sie nazwiska a poziom dalej bedzie ten sam.
Cupial wielkiej kasy na transfery przeciez nie wylozy.
Quorth napisał(a):

|
Probierzowi dać kredyt zaufania.
|
Oj, juz Cupial mu da...

Pewnie teraz palac cygaro zastanawia sie (wraz ze Zdzichem) "kto po Probierzu?"
