Wyświetl pojedynczy post
jakkfk
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#191
Stary 09.03.2012, 23:15
nieznajomy napisał(a):Wyświetl post
Była rozmowa na forum SKWK że musi być doping na anty aby im pokazać naszą nienawiść do parchów. Tyle się pisze, że udawanie tych dobrych nie zdaje egzaminu. Przychodzi mecz parchy z lechem jadą po nas a my w kółko jakieś grzeczne piosenki i uprawiamy "domowe przedszkole " Mieliśmy pokazać lechowi, że jest Amiką a tu nic. Ci z nami jadą a my czterdzieści razy w kółko "tak się bawią ludzie..."
No ....a dramat, tylko czekać jak osiedla zaczną padać a chuligani Amici zaczną seryjnie rozpierdalać rywali. A wystraczyło trochę anty!
Cytat:
(...)Mój Boże, każdy z nas wie o sobie, że umrze, a jednak to mu nie przeszkadza pracować dla siebie, zdobywać sobie majątku, stanowiska, wpływów itd. Naszym zadaniem jako członków narodu nie jest zapewnienie mu wiecznego istnienia, ale tylko wydobycie z niego jak największych sił, wywalczenie mu jak najszerszego, najbogatszego, pod każdym względem najpełniejszego życia.
Odpowiedz cytując