Bronex napisał(a):

|
Wilk gdyby umiał jeszcze strzelać to byłby piłkarz kompletny. Facet w destrukcji robi kawał dobrej pożytecznej roboty ale te strzały z dystansu. "popłaczmy razem".
|
Piłkarz kompletny?

Ten gość oprócz zadziorności, ambicji i dobrego odbioru nie ma innych umiejętności piłkarskich.