Wyświetl pojedynczy post
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 09.03.2012, 23:11
Była rozmowa na forum SKWK że musi być doping na anty aby im pokazać naszą nienawiść do parchów. Tyle się pisze, że udawanie tych dobrych nie zdaje egzaminu. Przychodzi mecz parchy z lechem jadą po nas a my w kółko jakieś grzeczne piosenki i uprawiamy "domowe przedszkole " Mieliśmy pokazać lechowi, że jest Amiką a tu nic. Ci z nami jadą a my czterdzieści razy w kółko "tak się bawią ludzie..."
Odpowiedz cytując