Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 09.03.2012, 23:04
Amica postawiła dzisiaj wysoko poprzeczke . W 1 połowie mieli przewage dzieki pomocy Stilić i Murawski to niestety 2 razy wyzszy poziom od duetu Wilk,Nunez. Wydawalo sie ze z przyjsciem Probierza poprawimy ofensywe ,tymczasem to obrona gra twardo i pewnie . Niestety grajkami pokroju Kirma , Paljica, Garguly , Jirsaka czy nawet Nuneza i Wilka ,mistrza sie nie da w tym roku zdobyc i boje sie ze na puchary moze byc za malo . Gdyby Wisła grała od początku sezonu choćby tak jak zagrała dziś czy z Lechią ,to na pewno nie było by kompromitujacych porazek na wlasnym stadionie ,ale niestety juz blizej niz dalej konca sezonu i nie ma czasu by wszystko naprawic.
Odpowiedz cytując