Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 09.03.2012, 23:02
A ja wciąż czekam na przebudzenie Jirsaka ;-)


---------------------------------------------------------------

Meleks ma nową taktykę po zwaleniu zagrania - chwyt za nogę, grymas na twarzy i nerwowe spoglądanie w różne strony. Po co to robi to nie wiem, przecież to normalne, że raz wychodzi, a raz nie i nie ma czego się wstydzić. Według mnie jest świetnym piłkarzem


---------------------------------------------------------------
Cytat:
WSE i mam nadzieję że dostaniesz bana.
Idź powiedz mamie, musi zrobić z tym porządek.
Odpowiedz cytując