Temat
:
[21 kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań - 9 marca, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
KrajanTSW
Member
Od: 06.2011
Skąd: "5"/ Bronowice
Offline
#
176
09.03.2012, 22:58
Choćby Guardiola przyszedł to z gówna nie zrobi niczego. 5/6 składu powinno wylecieć i zostać powinien Pareiko, Wilk i Melikson, ew. Q. Inni po prostu zatrzymali się na pewnym poziomie, ba, cofają się w rozwoju
KrajanTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KrajanTSW
Znajdź inne posty napisane przez KrajanTSW