Wyświetl pojedynczy post
KrajanTSW
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: "5"/ Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 09.03.2012, 22:58
Choćby Guardiola przyszedł to z gówna nie zrobi niczego. 5/6 składu powinno wylecieć i zostać powinien Pareiko, Wilk i Melikson, ew. Q. Inni po prostu zatrzymali się na pewnym poziomie, ba, cofają się w rozwoju
Odpowiedz cytując