Temat
:
[21 kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań - 9 marca, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała
Offline
#
174
09.03.2012, 22:56
Zdajecie sobie sprawe, ze to byl trzeci mecz ligowy z rzedu na R22 bez strzelonej bramki. Jednak kolejny fakt jest wrecz szokujacy...
...Wisla w ostatnich szesciu meczach ligowych na R22 strzelila... JEDNA bramke!
River
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do River
Znajdź inne posty napisane przez River