|
Na plus:
Jovanovic - zagrał najlepszy mecz we Wiśle i chyba drugi lub trzeci dobry...
Pareiko - wyjął nieprawdopodbny strzał z 4 metrów w 17 sekundzie...
Iliev - Wreszcie pożyteczny dla drużyny a nie gra pod siebie, jest w dobrej formie
Na minus:
Kirm - wiadomo
Paljic - koszmar, wiadomo
Nunez - ani nie broni ani nie atakuje... człowiek zupełnie bez sensu na boisku
Chavez - ze 4 głupkowate faule na Rudniewie
Garguła - dałby sobie już spokój z piłką bo kaleczy tą grę niemiłosiernie
Biton - był na boisku?
I cała reszta bezbarwna jak oprawa na meczach reprezentacji PZPN-u.
|