Rozumiem

Czyli równie dobrze możesz za 10 lat wylądować na Cracovii, gdy ta będzie grać ładny i skuteczny futbol (

). Sam sobie wystawiłeś laurkę. To jest forum KIBICÓW Wisły Kraków, nie jakichś miłośników. Miłośnicy niech sobie oglądają Barcelonę.
Nie pozdrawiam.